nian1_7.JPG  

A Małgosia zakochana!

Już w sobotę 2 maja o godzinie 20. 00 na antenie TVN zobaczymy ostatni odcinek 8. sezonu „Niani”. A zaraz po nim, o godzinie 20. 35, pierwszą odsłonę 9. i – niestety – ostatniej już części serialu.

Z tej okazji fani zaskakujących losów rodziny Skalskich mogą się spodziewać czegoś absolutnie wyjątkowego. W rolach gościnnych zobaczymy m.in.: Kingę Rusin, Weronikę Marczuk-Pazurę, Michała Piróga, Tomasza Kina oraz Grzegorza Halamę.

Ostatnio rodzina Skalskich nie może narzekać na brak atrakcji. Wizyta byłych teściów Maksa, eksperyment z nową nianią, zakochanie się Małgosi (Maria Maciejowska) w zabójczo przystojnym modelu Michale (Żora Korolyov) i – co najważniejsze – wiadomość o ciąży Frani (Agnieszka Dygant)…

Teraz pozostaje kwestia poinformowania Maksa (Tomasz Kot) o tym, że zostanie ojcem. Tylko jak to zrobić? Tym bardziej że nieświadomy sytuacji mąż wyzna Frani, że nie chce mieć więcej dzieci… W tym wypadku nie pomogą nawet romantyczne triki, kolacja przy świecach ani seksowna sukienka. Frania nie będzie w stanie powiedzieć Maksowi o tym, że spodziewa się dziecka. Z jej opacznych tłumaczeń i owijania w bawełnę, jak to tylko ona potrafi, wyniknie jedno wielkie nieporozumienie.

Kiedy zapłakana Frania zechce ukryć się przed całym światem, spotka Ankę – młodą matkę – która znajdzie rozwiązanie dla jej problemów. Choć – jak się okaże – całe zamieszanie będzie zupełnie niepotrzebne…

W roli Anki zobaczymy znaną dziennikarkę, współprowadzącą weekendowe wydania Dzień Dobry TVN i gospodynię programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz!” – Kingę Rusin.

Co sądzicie o ciąży Frani? I o nowym chłopaku Małgosi?