ycd4_11.jpg

Odpadli Ada i Maks!

To już kolejna para tancerzy, która pożegnała się z programem „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Według telewidzów w trzecim odcinku występów na żywo najsłabiej wypadli Ada Piechówka i Maksymilian Hać. A czy wy macie już swojego faworyta?

Tym razem szczęścia zabrakło Adzie Piechówce z Pawlikowic oraz Maksowi Haciowi z Łodzi. Mimo szczerego dopingu publiczności zgromadzonej w studiu, niestety, dostali niewystarczającą liczbę SMS-ów.

Na wieść o przegranej hiphopowiec Maks zachował się z klasą. Nie pokazał po sobie ani cienia rozżalenia.

- Nie ma co się smucić! W końcu i tak wiele zawdzięczam “YCD” – twierdzi osiemnastolatek. – Dzięki spotkanym przy show ludziom otworzyłem się jako człowiek i tancerz. Poza tym dostałem niepowtarzalną szansę sprawdzenia, na co mnie stać. Starałem się, jak mogłem, żeby nie zawieść moich kibiców – i myślę, że nie zawiodłem.

Czy hiphopowiec zamierza iść według zasady, którą wyznaje, że „czerpać jak najwięcej z życia, ale nikogo nie ranić i uczyć się na błędach”?

- W przyszłości chciałbym bez wątpienia tańczyć u boku gwiazd wielkiego formatu – zdradza Maks Hać. – Nabytą wiedzę wykorzystam do założenia własnej szkoły tańca. Marzę o poszerzeniu moich umiejętności, które pozwoliłyby mi grać w musicalach. Jednocześnie zamierzam skończyć studia. Reasumując – będę czerpał z życia pełnymi garściami i dążył do spełniania moich marzeń.

O wiele więcej emocji można było dostrzec na twarzy drugiej przegranej – Ady Piechówki, specjalistki od tańca towarzyskiego. Na wieść o decyzji widzów osiemnastolatka popłakała się.

- Szkoda, że przygoda się skończyła – wyznaje smutno tancerka. – Jednak wciąż uważam udział w “YCD” za moje największe przeżycie taneczne. Nauczyłam się dzięki niemu wytrwałości. Pokonałam także własne słabości. Teraz już wiem, że warto walczyć o marzenia, bo w ten sposób one się spełniają. Jestem przekonana na przykład o tym, ze za dziesięć lat będzie można mnie znaleźć w Krakowie jako właścicielkę własnej szkoły tańca!

W następnym, czwartym już odcinku “YCD”  na żywo (emisja w środę 6 maja o 21. 30 w TVN-ie), o stypendium w Brodway Dance Center zawalczy pozostała dziesiątka doskonałych tancerzy. To będzie zacięte i wyrównane starcie. Kto tym razem wyjdzie bez szwanku? A kto odpadnie? Czekamy na Wasze typy.