Odcinki 925 -929


Odcinek 925 – emisja w poniedziałek 1 czerwca

Marysia ma wątpliwości, czy powinna wyręczać policję w jej pracy. Nie chce zakładać podsłuchu Stasiakowi. Śmiałek zastaje Emilkę i Rafała w dość krępującej sytuacji. Robi córce o to awanturę. Ma wrażenie, że po przeprowadzce do Wrocławia stała się zbyt swobodna. Bartek niestrudzenie czeka na spotkanie z Anną. Ma jednak coraz mniejsze nadzieje, że dostanie kolejną szansę.

Odcinek 926 – emisja we wtorek 2 czerwca

Anna nieoczekiwanie zjawia się na spotkanie z Bartkiem. Ten jest absolutnie szczęśliwy. Wie, że wszystko się ułoży po jego myśli. W krok za Anną przybywa jednak jej dobry przyjaciel – Kacper (w tej roli: Przemysław Saleta). Marysia chce umieścić podsłuch w telefonie Stasiaka, zostaje jednak przyłapana na gorącym uczynku. Patryk nie chce przyznać przed przyjaciółmi, że popadł w depresję. Od czasu kłótni z Anną nie potrafi się pozbierać.

Odcinek 927 – emisja w środę 3 czerwca

Bartek dowiaduje się, że Anna zrezygnowała z pracy w parku linowym. Prawdopodobnie wyprowadziła się także z Wrocławia. Marysia zostaje przyłapana przez Stasiaka na kradzieży jego telefonu. Nie wiedząc jak wybrnąć z sytuacji, wyznaje mu miłość. Kinga ma wrażenie, że Rafał ją bezczelnie ignoruje. Robi mu z tego powodu awanturę. Emilka uważa, że przyjaciółka jest niekonsekwentna.

Odcinek 928 – emisja w czwartek 4 czerwca

Bartek wie, że Anna wyjechała z Wrocławia przez niego. Ma z tego powodu poważne wyrzuty sumienia. Artur sprytnie podchodzi Emilkę. Dziewczyna mówi mu o niezwykłych okolicznościach pierwszego spotkania Kingi i Rafała. Policja nie potrafi zdobyć przekonujących dowodów na korupcję Stasiaka. Marysia ma wątpliwości, czy powinna się w tę sprawę jeszcze angażować.

Odcinek 929 – emisja w piątek 5 czerwca

Bartek i Patryk dowiadują się, że Anna zamierza wziąć niedługo ślub. Bartek ma nawet podejrzenia, kim jest narzeczony. Tymczasem Paweł zaczyna mieć wątpliwości dotyczące szczerości Majki. Podejrzewa, że jej uczucia do doktora Stasiaka nie do końca są platoniczne. Błażej zdaje sobie sprawę, że jego pająk ptasznik uciekł z akwarium. Potencjalnie groźnie zwierzę grasuje po mieszkaniu. Rafał zapewnia Piotra, że jego syn ma żyłkę do interesów.