wilczakowie_01

Fotostory!


Joanna Brodzik i Paweł Wilczak pokazali na Telekamerach, co to jest mieć klasę i kindersztubę. Jak doskonale wiecie, Joasia zdobyła drugie miejsce w kategorii najlepsza aktorka za Julią Kamińską. Choć można by się spodziewać, że osoba z jej nazwiskiem, dorobkiem i doświadczeniem nie będzie zadowolona z takiego rozstrzygnięcia, ona była bardzo szczęśliwa!

Powiedziała, że ucieszył ją już sam fakt nominacji, bo to oznacza, że kolejny serial z jej udziałem został dostrzeżony. Co prawda, to prawda. Najpierw “Kasia i Tomek”, potem “Magda M.”, a teraz “Dom nad rozlewiskiem” okazały się wielkimi sukcesami. Czy to się komuś podoba, czy nie.

Na marginesie dodam, że możecie spodziewać się wielkiego powrotu Pawła Wilczaka w serialu “Usta usta” w TVN, gdzie gra główną rolę. Sądząc już po samych fotosach, Paweł w przyszłym roku ma pewną nominację w kategorii “najlepszy aktor”.

A tak w ogóle to Joasia i Paweł są najlepszym dowodem na to, że dzieci porządkują człowiekowi świat i pozwalają ocenić, co jest ważne, a co nie. Widać po nich dystans i brak napinki. Wielkie brawa!

Pytania do Was:

1. Jaka jest Wasza ulubiona rola Joasi? A Pawła? (Wg mnie – Joasia – Kasia w “Kasi i Tomku”, Paweł – Tomek w “Kasi i Tomku” & Mareczek w “Na dobre i na złe”)

2. Gwiazdki zapalone?