Odcinki 1-2


ODCINEK 1

Adam Dawidzki (Paweł Wilczak), trzydziestoletni podrywacz i lekkoduch, poznaje Julię Hoffman (Magdalena Różczka). Dziewczyna bardzo mu się podoba, ale nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności Adam gubi jej numer telefonu.

Przyjaciele Adama, Iza i Piotr Nowakowie (Sonia Bohosiewicz i Wojciech Mecwaldowski), są małżeństwem i właśnie zdecydowali się na dziecko. Starają się o nie już od jakiegoś czasu, ale wciąż bez rezultatu.

Julia często myśli o Adamie, ale nie może się zdecydować na wykonanie pierwszego kroku. Nie wie, że Adam próbuje ją znaleźć. Przyjaciółka Julii, Agnieszka (Magdalena Popławska), namawia ją, by zadzwoniła do Adama.

Ich pierwsza randka ma niestandardowy przebieg, ale oboje są sobą zauroczeni. Julia, po rozstaniu z narzeczonym, ma jednak uraz do stałego związku i trzyma Adama na dystans. Czy przekona się do Adama i ich uczucie rozkwitnie?

Tymczasem Iza każe Piotrowi wykonać badania spermy, a Agnieszka bezskutecznie domaga się od swojego męża Krzysztofa (Marcin Perchuć), by zgodził się zatrudnić nianię do opieki nad ich synkiem.

ODCINEK 2

Narodziny ich pierwszego dziecka zbliżają się wielkimi krokami, a Iza (Sonia Bohosiewicz) jest coraz bardziej wkurzona zachowaniem Piotrka (Wojciech Mecwaldowski). Drażni ją jego bezbrzeżny entuzjazm wobec ciąży, wytyczanie najszybszej trasy do szpitala i niemal ekspercka wiedza na temat porodu.

Agnieszka i Krzysztof (Magdalena Popławska i Marcin Perchuć) rozmijają się w swoich teoriach dotyczących wychowania Stasia. Krzysztof twierdzi, że dziecko zbyt wolno się rozwija i po części obwinia o to Oksanę (Elena Leszczyńska).

Adam i Julia (Magdalena Różczka i Paweł Wilczak) spierają się o to, kto ma się do kogo wprowadzić.

Jednak wszystkie spory schodzą na drugi plan, kiedy okazuje się, że wybiła godzina zero i Iza zaczyna rodzić.

Pytania do Was:

1. Jak się – Waszym zdaniem – zapowiada ten serial?

2. Gwiazdki zapalone?