Pierwsza prawdziwa randka z Arturem /Agencja W. Impact

Po zerwaniu z Cezarym (Grzegorz Małecki) Monika (Anna Mucha) umówi się na pierwszą prawdziwą randkę z Arturem (Filip Bobek). Jednak w pizzerii dojdzie do skandalu. Kto go wywoła?


Zdradzamy, że do pierwszej prawdziwej randki Moniki i Artura dojdzie w 43. odcinku “Prosto w serce” (emisja w środę 2 marca). Wcześniej Milewska ucieknie z kolacji u Niny (Ewa Kasprzyk) i Cezarego, który rozpocznie ostrą walkę o to, by bokserka dała mu ostatnią szansę.

Na dodatek zrozpaczona Konstancja (Małgorzata Socha) będzie usiłowała powstrzymać Sagowskiego przed wyjściem na spotkanie z Moniką. Lecz bezskutecznie. Wszystko wskazuje na to, że panna Grylak nic już nie znaczy dla prezesa Sagowski Development.

Monika i Artur spotkają się w pizzerii. Niestety, nie zorientują się, że Czarek ich śledzi. Podczas randki Artur wyzna Monice, że wraca na tor i weźmie udział w jeździe testowej nowego samochodu. Nieoczekiwanie romantyczną atmosferę zakłóci pojawienie się Czarka. Wójcik urządzi Monice dziką scenę zazdrości. Oczywiście zrobi to przy Arturze i innych gościach pizzerii…

Jak zareaguje Artur na prostackie zachowanie Czarka Wójcika?