"Klan": Barbara jest załamana /Agencja W. Impact

Na otwarciu kliniki medycyny estetycznej Mileckiej (Aldona Orman) Tadeusz (Andrzej Strzelecki) usłyszy przypadkowo, jak Barbara robi awanturę swemu młodemu kochankowi i współpracownikowi – doktorowi Górzyńskiemu (Maciej Makowski). – Dostało mu się za ciebie! – powie Koziełło Lubiczowi (Tomasz Stockinger).

W 3117. odcinku “Klanu” (emisja w TVP1 w środę 26 kwietnia o godzinie 18.00) Paweł zajrzy do gabinetu Tadeusza, by zapytać go o wrażenia z uroczystego otwarcia kliniki Mileckiej.

- Jedno jest dla mnie oczywiste. W związku pani Barbary i naszego młodego kolegi to ona pociąga za sznurki, a doktor Górzyński jest wyłącznie marionetką – powie Lubiczowi przyjaciel.

Paweł bardzo się zdziwi, słysząc te słowa. Stwierdzi, że miał wrażenie, iż to Milecka znajduje się pod wielkim wpływem Górzyński i stara się za wszelką cenę uczynić jego życie… komfortowym.

- Otóż, byłem świadkiem sceny rzucającej odmienne światło na całą sytuację – szepnie tajemniczo Koziełło.

- Imaginuj sobie, że niechcący zupełnie usłyszałem, jak mu robiła wymówki. Wielce niemiła sytuacja… Co więcej, doktorowi dostało się za ciebie! – poinformuje Pawła.

Izabela Trojanowska o roli w „Klanie”

Lubicza bardzo zainteresuje to, co właśnie usłyszał. Zacznie drążyć temat, by zaspokoić swą ciekawość.

- Co ty opowiadasz? – zachęci Tadeusza do kontynuowania opowieści.

- Konkretnie to dostało mu się za twoją nieobecność na imprezie – powie Koziełło.

- W rzeczy samej! Powiedziała mu, że jej na tobie zależy. To zabrzmiało, jakby nie tylko o obecność chodziło… – doda.

To, że Milecka ciągle coś czuje do Pawła, potwierdzi w rozmowie z Wigą (Dorota Kamińska) żona doktora Koziełły. Jak przebieg otwarcia kliniki Barbary i jej kłótnię z Górzyńskim zrelacjonuje ukochanej Lubicza Surmaczowa (Joanna Żółkowska)? Jak Wiga zareaguje na wiadomość, że Milecka wcale nie zamierza zapomnieć o Pawle?